31 stycznia 2021
Michał Hajdukiewicz
Udostępnij

WOŚP 2021 w Sobótce – informacje

WOŚP 2021 w Sobótce |

Fundacja WOŚP zarejestrowała sztab Ślężańskiego Ośrodka Kultury, co oznacza, że gramy w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sobótce w zmienionym terminie tj. 31 stycznia 2021 roku.

W związku z tegorocznymi ograniczeniami regulaminów fundacji WOŚP odnośnie prowadzenia finału, przedstawiamy informacje o formie wsparcia WOŚP w Sobótce (informacje także na plakatach i w załączonej niżej grafice):

 • 31 stycznia odbędzie się kwesta Wolontariuszy, których będzie można spotkać w Sobótce, Rogowie Sobóckim, Świątnikach, Sobótce Zachodniej i Górce, Księginicach Małych oraz w Nasławicach.
 • WOŚP można wspierać również przez e-Skarbonkę, co jest szybką i bezpieczną formą wsparcia Sztabu WOŚP w Sobótce. Link: www.eskarbonka.wosp.org.pl/xx1tj7
 • Jeśli nie znajdziesz czasu, aby wesprzeć WOŚP podczas finału już teraz poza e-Skarbonką czekają na Ciebie puszki stacjonarne, które są dostępne od 2 stycznia w:
 1. RCKS (Sekretariat-Biblioteka) ul. F. Chopina 25
 2. SCHRONISKO POD WIEŻYCĄ ul. Armii Krajowej 13
 3. SKLEP „ŚLĘŻAŃSKI”, ul. Świdnicka 7a
 4. HERBACIARNIA ZIOŁOWA ul. św. Jakuba 26

Kolejną formą wsparcia jest LICYTACJA!

Sztaby przeprowadzają licytację zgodnie z wytycznymi WOŚP. Aby poznać zasady prowadzenia licytacji pobierz oficjalny dokument od fundacji WOŚP:

W tym roku licytujemy z Biblioteką ŚOK (RCKS, ul. F. Chopina 25)

 • ze względu na obostrzenia, nie organizujemy wydarzeń artystyczno-kulturalnych
 • liczba miejsc podczas licytacji jest ograniczona
 • WSTĘP TYLKO DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH ZAKUPEM KONKRETNYCH PRZEDMIOTÓW
 • licytacja odbywać się będzie w trzech turach

Poniżej link do listy przedmiotów przekazanych na licytację przez osoby prywatne, firmy i instytucje. Przedmioty licytowane będą w określonych turach.

Licytacja WOŚP 2021 w Sobótce

Ostateczna lista przedmiotów dostępnych do wylicytowania w poszczególnych turach opublikowana będzie 29 stycznia na powyższej stronie internetowej ŚOK. Listy są aktualizowane na bieżąco.