31 lipca 2020
Michał Hajdukiewicz
Udostępnij

Wakacyjne kino plenerowe z ŚOK

Kino plenerowe w Rynku wraca. Nowy termin to 31.07.2020 godzina 21.00 w samym centrum Rynku w Sobótce na dolnej płycie pod UMiG.

W związku z niestabilną aurą pogodową oraz ryzykiem wystąpienia niekorzystnych zjawisk, m.in. wiatru, deszczu i burz zmuszeni byliśmy odwołać zaplanowany w poprzednim terminie pokaz. Żywimy głęboką nadzieję, że tym razem pogoda będzie dla nas korzystna i będziemy mogli wyświetlić dla Państwa pierwszy w tym roku plenerowy pokaz kina na Rynku 🙂

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na Pokaz Kina Plenerowego w Sobótce. Tytuł Filmu: Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie.

Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę. Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić do Paryża i znów spotkać ukochaną?

Miejsce pokazu plac przed UMiG Sobótka.

Termin: 31.07.2020 / godzina 21:00

Wstęp wolny.

Zasady:
W przypadku niepogody wydarzenia zostaną przeniesione na inny termin lub odwołane.
Wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarno -epidemiologicznymi.