13 czerwca 2017
UMiG Sobótka
Udostępnij

UWAGA! DOFINANSOWANIE WYMIANY ŹRÓDEŁ CIEPŁA – SPOTKANIE DLA ZAINTERESOWANYCH WYMIANĄ KOTŁÓW STAŁOPALNYCH NA PRZYJAZNE ŹRÓDŁA CIEPŁA

 

W związku z ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska „Programem Priorytetowym Ograniczenia Niskiej Emisji Na Obszarze Województwa Dolnośląskiego” informujemy, iż otwiera się możliwość uzyskania dotacji w wysokości do 50 % kosztów kwalifikowanych na wymianę kotłów dla beneficjenta końcowego – dla zainteresowanych mieszkańców. W związku z zamiarem przystąpienia Gminy Sobótka do w/w Programu zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne z Doradcą Energetycznym, które odbędzie się dnia 26 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 15.30 w Urzędzie Miasta i Gminy Sobótka, sala nr 11, I piętro. Podczas spotkania przekazane będą informacje w jaki sposób można ubiegać się o dofinansowanie. 

 Jednocześnie informujemy, iż podstawą Programu jest likwidacja kotłów stałopalnych na rzecz niskoemisyjnych źródeł ciepła: kotły gazowe, kotły na olej lekki, kotły na paliwa stałe lub biomasę co najmniej 5 klasy, piec zasilany prądem, włączenie do sieci cieplnych, pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne etc. 

Zapraszamy Serdecznie!