31 października 2018
Michał Hajdukiewicz
Udostępnij

Turniej konsolowy na wielkim ekranie w TEKKEN 7

Pierwszy taki w Sobótce. Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza do uczestnictwa w Kinowym Turnieju Gier Wideo, w ramach którego przeprowadzimy rozgrywki w Tekken 7

Miejsce: Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce
Data: 31 października 2018
Czas: 17:00-19:30
Zapisy TYLKO:
zapisy_kultura@soksir.sobotka.pl
781 041 989
Ilość miejsc ograniczona: 16 uczestników – liczy się kolejność zgłoszeń

UWAGA – LIMIT MIEJSC WYCZERPANY – ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA

Wstęp: gracz 10 PLN; widzowie: bezpłatnie

W przypadku wyczerpania się miejsc turniejowych zapraszamy chętne osoby na widownię.

W ramach wydarzenia: Kinowy turniej gier wideo – Tekken 7, wykorzystamy system Double Elimination. Są to rozgrywki pucharowe podobne do standardowego i typowego Single Elimination (zwykła drabinka pucharowa). Różnica polega na tym, że jedna przegrana nie eliminuje z turnieju, tylko przenosi do drabinki przegranych, dając jeszcze szansę na ostateczne zwycięstwo.

Double Elimination to zaleta nie tylko dla profesjonalnych, ale także dla “niedzielnych” graczy, którzy po trafieniu na potencjalnego faworyta turnieju i porażce, mogą jeszcze pograć w kilku rundach, a nawet mają szansę na zwycięstwo.

➡ Turniej od 15 roku życia przeznaczony jest dla 16 zapisanych uczestników. Rozgrywka odbywać się będzie na jednym stanowisku, na kinowym ekranie. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek będą czuwać organizatorzy w obecności widzów kibicujących swojemu graczowi. Wyłonienie laureatów nastąpi nie później jak 30 min. po zakończeniu ostatniej rundy. Całość w czasie rzeczywistym komentowana jest przez jednego z organizatorów turnieju.

➡ Turniej będzie rozgrywany na platformie Play Station 4. Istnieje możliwość podłączenie własnych kontrolerów.

➡ Aby wziąć udział w turnieju w bijatykę Tekken 7, wystarczy przesłać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek na adres: zapisy_kultura@soksir.sobotka.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: “Kinowy turniej gier wideo – Tekken 7”. W przypadku graczy małoletnich wymagana jest zgoda od opiekunów prawnych. Liczba miejsc ograniczona. Uczestnictwo płatne: wstęp 10 PLN

➡  Dla zdobywcy I miejsca w turnieju gier wideo czeka nagroda pieniężna: 100,00 zł oraz okolicznościowy puchar. Dla trzech pierwszych graczy czekają nagrody ufundowane przez firmę HUZARCOM – sponsora turnieju (łączna kwota nagród: 200 zł). Dla wszystkich uczestników organizator przewiduje pamiątkowe dyplomy.

➡ Wstęp: Gracz 10 PLN, Widzowie bezpłatnie (kwota pochodząca z biletów, zostanie przekazana w całości na nagrody dla laureatów).

Organizator: Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Sponsor: HuzarCom
Patronat: Honmaru

44502052_2439502062743484_6961531023423176704_n