3 stycznia 2018
UMiG Sobótka
Udostępnij

Spotkanie informacyjne poświęcone możliwości uzyskania 85% dofinansowania na wymianę źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych

Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka serdecznie zaprasza właścicieli domów jednorodzinnych na spotkanie informacyjne poświęcone możliwości uzyskania 85% dofinansowania na wymianę źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych. Spotkanie odbędzie się 03 stycznia 2019 r. w Regionalnym Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce przy ul. Chopina 25 w godzinach 17.00 – 19.30. Zostanie poprowadzone przez Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość – Centrum Technologii Energetycznych ze Świdnicy – lidera projektu do którego przystąpiła gmina Sobótka.

Dofinansowanie można otrzymać na modernizację systemów grzewczych obejmującą wymianę wysokoemisyjnych (kotły nie spełniające norm emisyjnych ekoprojektu oraz klasy 5) źródeł ciepła na : instalację źródeł ciepła opartych o OZE (np. pomp ciepła) lub instalację kotłów spalających biomasę, lub ewentualnie paliwa gazowe (wymianie nie podlegają użytkowane kotły gazowe i olejowe, nie dopuszcza się też wymiany użytkowanych kotłów innych niż gazowe i olejowe na kotły węglowe niezależnie od ich klasy i olejowe, niezależnie od ich klasy).

Wszystkich zainteresowanych tematem prosimy o wypełnienie ankiety dostępnej tutaj.

Termin nadsyłania ankiet (wyłącznie on-line) upływa 15. stycznia o godzinie 15.00. Podany termin 15. stycznia dotyczy przesyłania ankiet. Na spotkanie informacyjne nie przyjmujemy zgłoszeń, zapraszamy bez uprzednich zapisów. Podczas spotkania zostaną przybliżone zasady udziału w projekcie i wyjaśnimy jak poprawnie wypełnić ankietę.