15 stycznia 2018
UMiG Sobótka
Udostępnij

Relacja ze spotkania o wyprawie na Kostarykę

Bardzo ożywcze, motywujące, wypełnione informacjami, wiedzą i ciekawostkami spotkanie poprowadzone przez dwóch pasjonatów aktywności fizycznej, miłośników podróży, wyznawców życiowej dewizy „Pura vida”.

Przybyły do nas spod Krosna Gniewko Skrzysiński (kreator-ultra-biegacz-jogin-weganin, muzyk, bloger) oraz – lokalnie – Alek Łężniak (sportowiec wielu dziedzin, weganin, biegacz, kreator, lokalny aktywista) opowiadali o swojej podróży na Kostarykę, skupiając się na udziale w bardzo wymagającym biegu Moon Run oraz na ich odbiorze natury kraju „bogatego wybrzeża”, mentalności jego mieszkańców i stylu prowadzonego przez nich życia.

Było i mądrze i lekko, i refleksyjnie i śmiesznie.

Dla wszystkich wyczekujących zmian takie spotkania mogą być startem do wcielenia swoich planów w czyn,  ruszenia w kierunku natury i zagłębienia się w swoim umyśle.

Ostatecznie było to faktycznie nie tylko spotkanie podróżnicze, ale również nieco filozoficzne, pokazujące jak i gdzie można szukać recepty na swoje szczęście.

W Danii mają Hygge, w Szwecji Lagom, w Polsce podobno mamy „jakoś to będzie”. Kostaryka to z kolei „Pura vida” – czyste życie, samo życie – styl życia i umiejętność cieszenia się nim, cieszenia się i celebrowania chwili.

http://gniewomir.in/

http://monksandals.pl/

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/pg/SOKSiR/photos/?tab=album&album_id=2041064795920548

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.