2 grudnia 2019
Michał Hajdukiewicz
Udostępnij

Rekrutacja. Zajęcia Wokalne w RCKS z Magdą Pasierską z Me Myslef And I

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia stałe do Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce, które odbywają się w poniedziałki w godzinach: 17:30-19:30. Zajęcia startują 2 grudnia! Zapisz się już teraz poprzez wiadomość e-mail na adres: nycz@rcks.pl, podając imię i nazwisko oraz nr telefonu.

Singing Person – Zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych w Sobótce poprowadzi Magdalena Pasierska z Me Myself And I

Singing Person – zajęcia wokalne oparte będą na pracy zbiorowej oraz indywidualnych spotkaniach z doświadczoną wokalistką. Poza pracą warsztatową spróbujemy stworzyć pierwszy w Sobótce chór „głosowy”. Uczestnicy warsztatów mogą nastawić się na pracę studyjną, ale także pokazy wokalne oraz w przyszłości występy na scenie RCKS. Więcej informacji już wkrótce.

Zajęcia poprowadzi: Magdalena Pasierska – Jest muzykiem, wokalistką, producentem muzycznym, nauczycielem z dużym oświadczeniem pedagogicznym, konsultantem śpiewu oraz kulturoznawcą. Doświadczona intensywną pracą nad własnym śpiewem, pracą kompozytorską, koncertowaniem oraz jako autorka – redaktor muzyczny autorskiego programu Mag Mus we wrocławskim Radiu Ram. Była twórcą i nauczycielem własnego Studium Wokalnego we wrocławskim Centrum Kultury Agora, Konturach Kultury. Na stałe współpracuje z Wrocławską Szkołą Muzyki Nowoczesnej oraz Wokalnymi Eksperymentami by Natalia Lubrano. Ma za sobą wiele godzin warsztatów wokalnych. W roku 2009 aplikowała i jako jedna z nielicznych dostała się na warsztat wokalny do Meredith Monk w Instytucie Grotowskiego.

Razem z zespołem Me Myself and I wystąpiła w programie telewizyjnym „Mam Talent”, co zaowocowało ponad tysiącem koncertów w Polsce i Europie. Koncertowała towarzysząc takim gwiazdom jak: Bobby McFerrin, Richard Bona, Liz Wright, Uri Cane, Leszek Możdżer, Manhattan Transfer, Beastie Boys. W 2018 roku rozpoczęła solową działalność artystyczną oraz wydała pierwszy album “EP1” jako MAPA. Jest laureatką ścisłego finału 40tego Jubileuszowego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Więcej informacji na: https://rcks.pl/pracownie/kluby/singing-person-zajecia-wokalne/

O warsztacie wokalny i metodzie pracy –
https://www.youtube.com/watch?v=WSz6b7N0_N0&feature=youtu.be

Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej
ul. Fryderyka Chopina 25, 55-050 Sobótka

2.12.2019, start godz. 17.30