3 sierpnia 2019
Michał Hajdukiewicz
Udostępnij

Przebudzenie Lisicy. Uświadomienie kobiecości dzięki Zwierzętom Mocy – spotkanie autorskie

„Przebudzenie Lisicy. Uświadomienie własnej kobiecości dzięki Zwierzętom Mocy” – spotkanie autorskie z Dorą Rosłońską

3 sierpnia 2019, godz. 17.00
Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej, ul. Chopina 25, Sobótka

Recenzje książki:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4813603/przebudzenie-lisicy

Wywiad z autorką:
https://hiro.pl/24-pytania-do-dory-roslonskiej-autorki-ksiazki-przebudzenie-lisicy/

NOTKA o AUTORCE

Dora Rosłońska – autorka książki „Przebudzenie Lisicy. Uświadomienie własnej kobiecości dzięki Zwierzętom Mocy” oraz bajki dla dzieci „Kto spełnia marzenia w lesie”.

Scenarzystka i dziennikarka, tłumaczka książek Sandry Ingerman i Kieshy Crowther na język polski.

Od lat zgłębia prawdy i metody szamanizmu, które wykorzystuje we współczesnym życiu, by pomagać sobie i innym odkryć naturalny potencjał kreacji i wiary we własne możliwości.

Propaguje kontakt ze Zwierzętami Mocy i czerpanie z ich mądrości i wsparcia w codziennym życiu.

NOTKA o KSIĄŻCE

„Przebudzenie Lisicy. Uświadomienie własnej kobiecości dzięki Zwierzętom Mocy” to książka porównywana charakterem do kultowej „Biegnącej z wilkami” Clarissy Pinkoli Estes.
Porusza temat mocy kobiet. Wskazuje metody umożliwiające reaktywację tej mocy w sobie. Uczy jak ten potencjał odkurzyć, przypomnieć i na nowo używać. Uświadamia liczne programy, w jakie kobiecość została na siłę „ubrana” i pokazuje metody, jak je z niej zdjąć.
Autorka Dora Rosłońska w ciekawy sposób odnosi sprawy bliskie współczesnym kobietom do pradawnych metod pracy ze Zwierzętami Mocy. Pokazuje jak szamańskie metody pracy ze swoją świadomością pozwalają rozwiązywać współczesne problemy. Jak udowadnia „Przebudzenie Lisicy” połączenie tych dwóch światów jest nie tylko możliwe, ale przynosi doskonałe efekty. Tym samym daje wskazówki jak oczyścić się z blokad swojej kobiecości i wyzwolić w sobie moc wolnej, dzikiej i twórczej kobiety w pełni akceptującej siebie. Książka oparta jest na osobistych doświadczeniach autorki i efektach jej pracy z ludźmi podczas ceremonii medytacyjnych.