20 września 2020
Michał Hajdukiewicz
Udostępnij

OPERETKA NA WYNOS! Przyjdź posłuchać szlagierów w plenerze.

OPERETKA NA WYNOS! W imieniu organizatorów zapraszamy na plenerowy – inny niż wszystkie – występ operetkowy! 👩‍🎤🧑‍🎤20.09.2020, godz. 14.00, Sobótka, plac k. Schroniska Pod Wieżycą.
🎵 Koncerty operetkowe w wykonaniu znakomitych solistów polskich scen muzycznych z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni w różnych miejscowościach Powiatu Wrocławskiego, a w tym w Sobótce.
🎵 W programie nie zabraknie takich szlagierów, jak „Wielka sława to żart!”, „Brunetki, blondynki”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Pieśń o Wilji”, a także czardasze, walce
i foxtrotty.
🎵 Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką.
Druki te udostępnione będą także w instytucjach i miejscach użyteczności publicznej, gdzie odbywać się będą koncerty!
🎵 W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zachowanie dystansu społecznego i nie gromadzenie się przy naszej mobilnej scenie. Koncert odbywa się także w przypadku opadów deszczu. Prosimy o zabranie peleryn przeciwdeszczowych lub parasolek. Zachęcamy do oglądania wydarzenia ze swoich okien lub balkonów.

➡ Zadanie publiczne „Operetka na WYNOS!” realizowane przez Stowarzyszenie Operetka Wrocławska jest sfinansowane ze środków Powiatu Wrocławskiego.