19 grudnia 2020
Michał Hajdukiewicz
Udostępnij

Online&Live – Przyjazne Dusze – spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl pt. ,,Przyjazne Dusze” Wrocławskiego Teatru Komedia, który odbędzie się w formule ONLINE & LIVE 19 grudnia 2020 roku, o godzinie 20:00.
Jest to jedyna w Polsce tak profesjonalnie wykonana realizacja spektaklu online. Nagranie odbywa się w formie live, na cztery kamery w formie bliskiej tak kiedyś popularnym teatrom telewizji.
W tym półroczu nie udało nam się zorganizować wspólnie z Wrocławskim Teatrem Komedia, jak co roku, spektaklu w Sobótce. Miał być “Weekend z Komedią”, który ze względu na obecną sytuację nie mógł się odbyć. Mamy jednak nadzieję, że kolejny rok będzie dla Państwa i dla nas bardziej przychylny i będziemy mogli prezentować przeniesione wydarzenia. Ze względu na wieloletnią współpracę z teatrem i wiele spektakli, które tak chętnie oglądaliście Państwo najpierw na zaaranżowanej scenie w gościnnych progach sali gimnastycznej dawnego Gimnazjum w Sobótce, a potem na deskach nowo powstałego RCKS, polecamy Państwu udział w wydarzeniu online Teatru Komedia.
Ostatnia w tym roku propozycja dla Państwa w ramach spektakli online&live to .
Do urokliwego domu pod Londynem, będącego właśnie do wynajęcia, wprowadza się młoda para, Mary i Simon.
Ona – ciepła, dobra, kochająca swego męża dziewczyna. Jest w ciąży.
On – początkujący pisarz powieści kryminalnych. Poprzednimi właścicielami domu byli, tragicznie zmarli Jack i Suzie.
W spektaklu obserwujemy ewolucję stosunku duchów – Jacka i Suzie do młodych: Mary i Simona.
Z czasem duchy orientują się, że młoda para reprezentuje sobą to, czego im, którzy ze świata odeszli, nie udało się na ziemi zrealizować. Postanawiają im pomóc, przy wsparciu Anioła Stróża.
Wzruszająca komedia romantyczna, która pobudza do refleksji nad przemijaniem, ale czyni to w sposób jasny, wesoły i bardzo szlachetny.
Zakupiony przez Państwa bilet to ł umożliwiająca Wrocławskiemu Teatrowi Komedia stanie na straży uśmiechu i kultury w tych trudnych czasach
Relacja ze spektaklu odbędzie się na zewnętrznej platformie PPV do odbioru spektaklu wystarczy przeglądarka internetowa.