1 października 2019
Michał Hajdukiewicz
Udostępnij

NOWA STRONA INTERNETOWA ŚLĘŻAŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY

NOWA STRONA INTERNETOWA ŚLĘŻAŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY

Prezentujemy nowe miejsce informacji w sieci o działalności kulturalnej, bibliotecznej i kina w Sobótce prowadzonej przez ŚOK: www.rcks.pl

W związku z podjęciem przez Radę Miejską w Sobótce W 2019 r. stosownych uchwał od 1.09.2019 działalność kulturalna i sportowa zostały rozdzielone.
Wskutek zmian funkcjonują obecnie dwie instytucje: Ślężański Ośrodek Kultury (ŚOK), którego częścią jest Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej oraz Ślężański Ośrodek Sportu i Rekreacji (ŚOSiR).
Uchwały:
https://bip.sobotka.pl/strony/10168.dhtml
https://bip.sobotka.pl/strony/10169.dhtml

❗Od dziś (1.10.2019) wszystkie informacje dotyczące Ośrodka Kultury, w tym Biblioteki i Kina “Ślęża”, dostępne będą na jego bazowej stronie: www.rcks.pl
Informacje dotyczące sportu i rekreacji dostępne będą na bazowej stronie: www.sport.sobotka.pl

➡ Niniejszy fanpage facebookowy zostaje przyporządkowany działalności kulturalnej, zatem nie będą pojawiać się tu już informacje sportowe z wyjątkiem określonych wydarzeń.

➡ Fanpage Kina “Ślęża”, będącego częścią Ośrodka Kultury nadal pozostaje aktywny: https://www.facebook.com/KinoSlezaSobotkaRCKS i stanowić będzie niezależne źródło informacji o aktualnym repertuarze kina.

➡ Informacje o działalności ŚOK, podobnie jak do tej pory, będą przekazywane także innymi kanałami komunikacji, m.in. poprzez stronę główną i facebook Gminy Sobótka, pasek LED, plakaty, inne.

➡ Zachęcamy do korzystania z newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o nadchodzących wydarzeniach.