Udostępnij

Zajęcia stałe ŚOKSiR

KULTURA I BIBLIOTEKA

W związku z rozwojem działalności Regionalnego Centrum Kultury Słowiańskiej w ŚOKSiR (ul. F. Chopina 25, Sobótka) wkrótce pojawi się więcej informacji o stałej działalności.

Zapraszamy do śledzenia weekendowej i okazjonalnej oferty Kina “Ślęża”, koncertów, przedstawień, dedykowanych spotkań tematycznych (autorskich, podróżniczych i in.), okazjonalnie ogłaszanych warsztatów, eventów okolicznościowych, usług Biblioteki Publicznej dysponującej oprócz księgozbioru m.in. czytelnią, czytelnią internetową, bazą e-booków.

W formule stałej odbywają się:

  • wtorki: 16.00-18.00 zajęcia studia wokalnego z Tomaszem Sochackim
  • środy: 18.30-20.30 próby zespołu wokalnego “A Capriccio” z Wojciechem Magnuckim
  • strefa gier planszowych w bibliotece (wtorek-sobota 10.00-18.00 z wyjątkiem czwartku)
  • galeria sztuki
  • weekendowe pokazy kinowe aktualnego repertuaru

Więcej informacji: 71/715 16 26; zapisy_kultura@soksir.sobotka.pl

Informacje ogłaszane są poprzez strony:

www.soksir.sobotka.pl

https://www.facebook.com/SOKSiR/

https://www.facebook.com/KinoSlezaSobotkaRCKS/

https://www.facebook.com/CyfroweArchiwumSobotki/

SPORT

Poniedziałek

    • 16.00-18.00- sekcja piłkarska – ,,Orlik’’ i ,,Żak ‘’- Cezary Rogalski , Stanisław Petryków- sala Gimnazjum
    • 19.00-20.00- zajęcia ,, Fitness’’ – Iwona Stankiewicz – sala fitness stadion
  • 20.00-22.00- Koszykówka dla  wszystkich –Mateusz Soboń – sala Gimnazjum

Wtorek

    • 15.00-17.00- Teatr muzyczny  dla dzieci – Eliza Głowacka – sala fitness  stadion
    • 17.00-18.00- balet dla dzieci – Eliza Głowacka – sala fitness stadion
    • 16.30-17.30- nauka gry na gitarze – Dominik Mas – sala  stadion
    • 17.00-18.30- sekcja piłkarska -,,Młodzik ‘’i ,,Trampkarz’’- Cezary Rogalski , Stanisław Petryków –boiska wielofunkcyjne ,, Orlik’’ stadion
  • 19.15-20.15 – Joga

Środa

    • 19.00-20.00- Zumba –Marzena  Maziak – sala fitness stadion
    • 20.00-22.00- Ślężańska Liga Siatkarska – Sławomir Drozd – sala Gimnazjum

Czwartek

    • 17.00-18.00-balet dla dzieci – Eliza Głowacka – sala fitness  stadion
    • 17.00-18.30-sekcja piłkarska ,, Młodzik’’ i ,,Trampkarz’’- Cezary Rogalski , Stanisław Petryków  – boiska wielofunkcyjne  ,, Orlik” stadion
  • 19.00-20.00- Rehabilitacja  Ruchoma – Anna Smółka – sala fitness stadion

Piątek

    • 6.30-7.30 – Joga
    • 14.30-15.30 – próby chóru dla dzieci – Wojciech Magnucki – Gimnazjum
    • 16.00-18.00- próby zespołu ,, Tajdany ‘’- Maria  Chyłek – sala fitness stadion
  • 16.00-18.00- zajęcia piłkarskie ,, Żak’’ i ,,Orlik’’- Cezary Rogalski , Stanisław Petryków  sala  Gimnazjum