13 marca 2019
Anita Kruczykowska
Udostępnij

KS Ślęża wśród najlepszych na Dolnym Śląsku!

Droga do sukcesu jest niezwykle wymagająca. Ciężka praca, systematyczne treningi, zaangażowanie i wiele wyrzeczeń, dlatego niezmiernie miło nam Państwa poinformować, że pasja i starania KS Deichmann Abous Mat Ślęża zostały docenione przez samorząd naszego województwa.

Podczas Dolnośląskiej Gali Sportu Młodzieżowego, która odbyła się 11.03.2019 r. w Dolnośląskim Centrum Filmowym, nagrodzono 79 klubów sportowych z całego regionu. Wśród nich znalazł się sobótczański KS Deichmann Abous Mat Ślęża, reprezentowany przez  Przemysława  Bednarka i Bartosza Huzarskiego.

Gala to podsumowanie ubiegłorocznego sportowego współzawodnictwa dzieci i młodzieży z całego Dolnego Śląska, którzy rywalizują w kilku kategoriach wiekowych o Mistrzostwo Polski w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego 2018. Wyrazy uznania złożyli zawodnikom Marszałek Województwa Cezary Przybylski oraz Michał Bobowiec – Członek Zarządu Województwa.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom KS Ślęża i wszystkim, dzięki którym  za osiągnięcia w 2018 r. województwo dolnośląskie zajęło 4 miejsce w ogólnopolskim współzawodnictwie dzieci i młodzieży.

Anita Kruczykowska