18 stycznia 2018
UMiG Sobótka
Udostępnij

JEDEN PROCENT DLA DOLNEGO ŚLĄSKA

Szanowni Państwo,

 

Samorząd Województwa Dolnośląskiego aktywnie włącza się do promocji postaw obywatelskich Dolnoślązaków. Zachęcamy mieszkańców województwa do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, które przyczyniają się do poprawy jakości życia w Regionie.

Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2017 w roku 2018 znajduje się na stronie BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów: https://bip.kprm.gov.pl/kpr/wykaz-organizacji-pozyt/4504,wykaz.html

Zachęcamy do przekazania 1% podatku z rozliczenia PIT na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego z naszego województwa.

Przesyłam również link http://www.umwd.dolnyslask.pl/  do strony głównej Urzędu, na której (na dole) znajduje się baner  dotyczący akcji „1% dla Dolnego Śląska”. Link przekierowuje do zakładki Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi http://www.umwd.dolnyslask.pl/organizacje-pozarzadowe/jedenprocent/ . W załączeniu przesyłam również plakat akcji „1% dla Dolnego Śląska”.

 

Zapraszam także Państwa do odwiedzania profilu Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na portalu społecznościowym FB – Pozarządowy Dolny Śląsk: https://www.facebook.com/pozarzadowydolnyslask/

 

 

Z poważaniem,

 

Renata Pędziwiater

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Departament Spraw Społecznych

tel. 71/ 770 40 78, pok.  703

  1. Walońska 3-5, 50-413 Wrocław

 

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Wybrzeże J. Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław

http://www.dolnyslask.pl

Lubię to! Pozarządowy Dolny Śląsk: https://www.facebook.com/pozarzadowydolnyslask/