25 marca 2018
UMiG Sobótka
Udostępnij

Gminny Konkurs Recytatorski [ZDJĘCIA]

23 marca 2018r. w SP w Rogowie Sobóckim, już tradycyjnie, odbył się XVIII Gminny Konkurs Recytatorski. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-6 ze szkół podstawowych: SP nr 1 w Sobótce, SP nr 2 w Sobótce Zachodniej oraz SP w Świątnikach i Rogowie Sobóckim. Za organizację konkursu w szkole odpowiedzialna była Malwina Zakrzewska.

Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, nad którymi pilnie pracowali wspólnie z nauczycielami ze swoich szkół. Jury wytypowało 3 zwycięzców- I miejsce Gabriela Gajewska, II miejsce Bartosz Sobiecki, III miejsce Patrycja Kopacka. Zwycięzcy będą prezentować naszą gminę w etapie powiatowym, który odbędzie się 14 kwietnia w SP 113 we Wrocławiu.

Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniało jury w składzie: przewodniczący – Michał Hajdukiewicz, członkowie: Krystyna Zmyślony i Franciszka Kocińska. Wszyscy zebrani zostali przywitani radosnym śpiewem szkolnego zespołu wokalnego pod kierownictwem Natalii Magnuckiej.

ZDJĘCIA Z KONKURSU:

 

Mamy nadzieję, ze za rok, ponownie spotkamy się w szkole w Rogowie Sobóckim by móc wysłuchać młode talenty recytatorskie.

Sponsorami  XVIII Konkursu Recytatorskiego byli Marian Bąkowski Piekarnia i Cukiernia w Rogowie Sobóckim i Krzysztof  Krzeszowski, którym bardzo serdecznie dziękujemy.