23 stycznia 2020
Joanna Paluchiewicz
Udostępnij

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W ŚWIĄTNIKACH

Dzień Babci i Dziadka to dwa wyjątkowe święta w kalendarzu każdego wnuka i wnuczki. Z tej wyjątkowej okazji młodsi mieszkańcy naszej gminy przygotowywali specjalne programy artystyczne w szkołach i przedszkolach.

21 stycznia uczniowie klas 0-III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świątnikach przygotowali dla swoich babć i dziadków występy artystyczne – wiersze, piosenki, tańce i przedstawienie. Dzieci mimo zdenerwowania zaprezentowały się wspaniale. Hitem dnia okazało się taniec rock and roll w wykonaniu nowoczesnych i tradycyjnych babć, w które wcieliły się uczennice, którym na gitarach akompaniowali koledzy ze szkolnych ławek. Gościom przypadło także do gustu przedstawienie pt. “Tadek Niejadek”.

Po części artystycznej gości zaproszono na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, a dzieci wręczyły ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

Zdjęcia pochodzą z archiwum ZSP w Świątnikach. Zajrzyjcie koniecznie na stronę szkoły, gdzie znajdziecie więcej zdjęć i relację z wydarzenia.