20 sierpnia 2020
Anita Kruczykowska
Udostępnij

Dyżur mobilnego punktu KRUS

W dniu 20 sierpnia 2020 r., mobilny punkt KRUS będzie czynny w godzinach od 10:00 do 14:00, przed Urzędem Miasta i Gminy w Sobótce, ul. Rynek 1.
W tym czasie pracownicy KRUS OR we Wrocławiu będą udzielali informacji z zakresu ubezpieczeń społecznych i przysługujących świadczeń. Ponadto, Rolnicy będą mogli dostarczyć dokumenty, które chcą przekazać do jednostki KRUS, zgłosić wypadek któremu ulegli podczas wykonywania pracy rolniczej oraz zapoznać się z materiałami popularyzatorskimi dotyczącymi bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.

Zachęcamy do odwiedzenia punktu mobilnego OR KRUS we Wrocławiu Jednocześnie przypominamy, że w obecnej sytuacji należy szczególnie dbać o zdrowie i pamiętać, że stan psychofizyczny rolnika ma ogromny wpływ na występowania wypadków w gospodarstwach rolnych. Dlatego, tym bardziej w czasie wzmożonych prac polowych, zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia, stosowania przerw podczas wykonywania pracy fizycznej, regularnych badań lekarskich oraz zdrowego odżywania.