11 lipca 2017
UMiG Sobótka

Praca: OPERATOR WYCINARKI WODNEJ CNC

Korff Isolmatic, międzynarodowa firma produkcyjna, lider w swojej branży, poszukuje aktualnie kandydatów (m/k) na stanowisko:

OPERATOR WYCINARKI WODNEJ CNC

Podstawowe obowiązki na stanowisku:

  • programowanie oraz obsługa wycinarki wodnej CNC

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • podstawowa znajomość obróbki mechanicznej
  • podstawowa znajomości programowania
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość przyrządów pomiarowych
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej
  • wyobraźnia przestrzenna
  • precyzja oraz dokładność podczas wykonywania pracy
  • doświadczenia w obsłudze maszyn CNC  – minimum 6 miesięcy
  • gotowość do pracy w systemie trójzmianowym, od poniedziałku do piątku
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • rozwój umiejętności zawodowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@korff.pl